Profesjonalne Usługi Informatyczne

Office365

Office365 – to zbiór aplikacji i usług dostępnych z serwerów Microsoft. Korzystanie z tego produktu wiąże się z miesięczną opłatą w zależności od wybranego planu.

W skład produktu Office 365 wchodzi pakiet Microsoft Office oraz hostowane w chmurze wersje produktów serwerowych: Exchange Server, SharePoint Server oraz Lync Server. Usługi są dostarczane i osiągalne przez internet.

Wszystkie produkty dostępne w ramach pakietu Office 365 świadczone online są automatyczne aktualizowane, zatem użytkownik korzystając z produktu zawsze używa jego najnowszej wersji. Ponieważ usługa Office 365 jest oparta na chmurze, zapewnia użytkownikowi elastyczność pracy w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu.

Office 365 licencjonowany jest na użytkownika, nie na urządzenie. Oznacza to, że zakupiona licencja Office 365 pozwala na korzystanie z pakietu biurowego na 5 komputerach lub innych urządzeniach jednocześnie, a licencje pomiędzy poszczególnymi urządzeniami możemy przenosić kiedy tylko chcemy i ile razy chcemy.

Office 365 jest bezpieczny. Twoje pliki i dokumenty są zabezpieczone przez oprogramowanie anty-spam oraz anty-malware. Office 365 korzysta z wiarygodnego systemu anty-malware, który zabezpiecza w 100% przed znanymi wirusami. W przypadku oprogramowania antyspam możesz zablokować nawet 98%+ przychodzącego spamu.