Profesjonalne Usługi Informatyczne

Nasze wartości

Naszym celem jest oferowanie doskonałych usług oraz zobowiązujemy się do przestrzegania następujący wartości:

Klient jest na pierwszym miejscu – Wierzymy w szybką i wysokiej jakości obsługę naszych klientów, cenimy ich opinie, wzmacniamy ich poprzez technologię, dostosowujemy ich potrzeby do naszych możliwości i uczymy się od nich.

Współpraca –Wierzymy we współpracę, zaangażowanie i budowanie konsensusu.

Komunikacja – Wierzymy w rozpowszechnianie prawdziwych i aktualnych informacji, natychmiastowe informowanie osób, na które wpływają nasze decyzje oraz zachęcamy do wyrażania opinii i konstruktywnej krytyki.

Kreatywność – Zachęcamy do kreatywności, nieszablonowego myślenia, doceniania pomysłów innych ludzi, kwestionowania status quo i poszukiwania możliwości wdrażania najnowszych technologii.

Świętuj – Zachęcamy do różnych pomysłów, interakcji, otwartości, nieformalnego otoczenia, humoru oraz świętujemy nasz sukces, ciesząc się tym, co robimy.

Determinacja – Jesteśmy zdeterminowani, aby odnieść sukces, zdobyć zaufanie użytkowników oraz osiągnąć wyższe standardy.

Doskonałość- Dążymy do doskonałości we wszystkim co robimy. Ciężko pracujemy, aby przekroczyć oczekiwania użytkowników, przestrzegamy wyższych standardów i jak najlepiej wykorzystujemy ograniczone zasoby.

Dalekowzroczność – Staramy się przewidzieć przyszłe nowości technologii, aby zaplanować przyszłe możliwości i dołożyć wszelkich starań, aby uwzględnić wpływ dzisiejszych decyzji na przyszłe przedsięwzięcia.

Ciężka praca – Nieustannie pracujemy ciężko, aby osiągnąć większy sukces. Wierzymy w wytrwałość, determinację i nie ulegamy zniechęceniu przez porażki.

Uczciwość – Jesteśmy uczciwi, odpowiedzialni za nasze działania, rzetelni i godni zaufania. Realizujemy to, co obiecujemy.

Uczymy się – Nieustannie poszukujemy możliwości uczenia się nowych rzeczy, angażowania się w rozwój zawodowy i rozwój osobisty. Zachęcania do wzajemnego szkolenia oraz uczenia się na błędach i sukcesach.

Szacunek – Wierzymy w profesjonalizm. Jesteśmy uprzejmi, serdeczni, wrażliwi, uważni i pomocni.

Orientacja na zadanie – Jesteśmy skoncentrowani, zorganizowani oraz podejmujemy świadome decyzje. Działamy z poczuciem pilności, zachęcamy do opinii użytkowników, jasno określamy nasze cele oraz rozwijamy silne poczucie odpowiedzialności.